Simple Virtual Tour - en to nl_NL translation catalogue (1025 entries)

en: (filtered from %s total entries)
nl_NL: (gefilterd van %s totaal aantal posten)

en: - expires in %s days
nl_NL: - verstrijkt in %s dagen

en: -1 to -10 speed clockwise, 1 to 10 speed counterclockwise
nl_NL: -1 tot -10 snelheid met de klok mee, 1 tot 10 snelheid tegen de klok in

en: 0 to disable autorotate, -1 to -10 speed clockwise, 1 to 10 speed counterclockwise
nl_NL: 0 om autorotaat uit te schakelen, -1 tot -10 snelheid met de klok mee, 1 tot 10 snelheid tegen de klok in

en: 10 to 100: lower values means faster loading (poor quality), higher value means slow loading (high quality). 100 to disable compression.
nl_NL: 10 tot 100: lagere waarden betekent sneller laden (slechte kwaliteit), hogere waarde betekent langzaam laden (hoge kwaliteit). 100 om compressie uit te schakelen.

en: ACTIVATE
nl_NL: Activeren

en: ADD ACTION
nl_NL: ACTIE TOEVOEGEN

en: ADD ADVERTISEMENT
nl_NL: ADVERTENTIE TOEVOEGEN

en: ADD MARKER
nl_NL: MARKERING TOEVOEGEN

en: ADD PLAN
nl_NL: PLAN TOEVOEGEN

en: ADD POI
nl_NL: POI toevoegen

en: ADD ROOM
nl_NL: RUIMTE TOEVOEGEN

en: ADD SHOWCASE
nl_NL: SHOWCASE TOEVOEGEN

en: ADD USER
nl_NL: GEBRUIKER TOEVOEGEN

en: ADMINISTRATOR
nl_NL: BEHEERDER

en: ADVERTISEMENTS
nl_NL: Advertenties

en: APPLY BLUR
nl_NL: VERVAGING TOEPASSEN

en: AUTO SAVE
nl_NL: AUTOMATISCH OPSLAAN

en: Accepted only 360 degree images in JPG/PNG format.
nl_NL: Accepteerde slechts 360 graden beelden in JPG/ PNG formaat.

en: Accepted only 360 degree videos in MP4 format.
nl_NL: Accepteerde slechts 360 graden video's in MP4-formaat.

en: Action
nl_NL: Actie

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: Activation mail - Body
nl_NL: Activeringsmail - Body

en: Activation mail - Subject
nl_NL: Activeringsmail - Onderwerp

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active (expiring)
nl_NL: Actief (verlopend)

en: Active until
nl_NL: Actief tot

en: Actual payment method:
nl_NL: Werkelijke betalingsmethode:

en: Actual plan
nl_NL: Werkelijke plan

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Category
nl_NL: Categorie toevoegen

en: Add Marker
nl_NL: Markering toevoegen

en: Add POI
nl_NL: POI toevoegen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Advertisements
nl_NL: Advertenties

en: All
nl_NL: Alle

en: All requirements are met.
nl_NL: Aan alle eisen wordt voldaan.

en: Allow Pitch
nl_NL: Pitch toestaan

en: Already have an account? Login!
nl_NL: Heb je al een account? Login!

en: An account linked to the email %s was not found, do you want to register a new one?
nl_NL: Een account gekoppeld aan de e-mail %s niet is gevonden, wilt u een nieuw account registreren?

en: An error has occured.
nl_NL: Er is een fout opgetreden.

en: Animation duration (ms)
nl_NL: Animatieduur (ms)

en: Annotation Description
nl_NL: Beschrijving van annotatie

en: Annotation Title
nl_NL: Annotatietitel

en: Annotations
nl_NL: Aantekeningen

en: Application Name
nl_NL: Applicatienaam

en: Apply to all
nl_NL: Toepassen op alle

en: Are you sure you want to apply these settings to all existing POIs by overwriting them?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze instellingen wilt toepassen op alle bestaande POI's door ze te overschrijven?

en: Are you sure you want to apply these settings to all existing markers by overwriting them?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze instellingen op alle bestaande markeringen wilt toepassen door ze te overschrijven?

en: Are you sure you want to cancel this upload?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze upload wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel your current subscription?
nl_NL: Weet u zeker dat u uw huidige abonnement wilt opzeggen?

en: Are you sure you want to change your subscription?
nl_NL: Weet u zeker dat u uw abonnement wilt wijzigen?

en: Are you sure you want to create a tour containing sample data?
nl_NL: Weet u zeker dat u een tour wilt maken met voorbeeldgegevens?

en: Are you sure you want to delete the advertisement?
nl_NL: Weet u zeker dat u de advertentie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the entire map and all the points?
nl_NL: Weet je zeker dat je de hele kaart en alle punten wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the entire virtual tour, included rooms, markers, pois and map?
nl_NL: Weet je zeker dat je de hele virtuele tour wilt verwijderen, inclusief kamers, markers, pois en kaart?

en: Are you sure you want to delete the map point?
nl_NL: Weet je zeker dat je het kaartpunt wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the marker?
nl_NL: Weet u zeker dat u de markering wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the poi?
nl_NL: Weet je zeker dat je de poi wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the room?
nl_NL: Weet je zeker dat je de ruimte wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the showcase?
nl_NL: Weet u zeker dat u de showcase wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the user?
nl_NL: Weet u zeker dat u de gebruiker wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this category?
nl_NL: Weet je het zeker dat je deze categorie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete?
nl_NL: Weet je het zeker dat je het wilt verwijdern?

en: Are you sure you want to duplicate the entire virtual tour?
nl_NL: Weet je zeker dat je de hele virtuele tour wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to duplicate the room?
nl_NL: Weet je zeker dat je de kamer wilt dupliceren?

en: Are you sure you want to end this live session?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze live sessie wilt beëindigen?

en: Are you sure you want to end this live session? The link generated will be invalidated.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze live sessie wilt beëindigen? De gegenereerde koppeling wordt ongeldig gemaakt.

en: Are you sure you want to reactivate your cancelled subscription?
nl_NL: Weet u zeker dat u uw opgezegde abonnement opnieuw wilt activeren?

en: Are you sure you want to remove action from room's presentation?
nl_NL: Weet u zeker dat u actie wilt verwijderen uit de presentatie van de kamer?

en: Are you sure you want to remove room and all its actions from presentation?
nl_NL: Weet u zeker dat u de ruimte en al haar acties uit de presentatie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset all forms data for this virtual tour?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle formulierengegevens voor deze virtuele tour opnieuw wilt instellen?

en: Are you sure you want to reset all leads for this virtual tour?
nl_NL: Weet je zeker dat je alle leads voor deze virtuele tour opnieuw wilt instellen?

en: Are you sure you want to reset all statistics for this virtual tour?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle statistieken voor deze virtuele tour opnieuw wilt instellen?

en: Are you sure you want to restore the original image?
nl_NL: Weet u zeker dat u de oorspronkelijke afbeelding wilt herstellen?

en: Arrows Prev/Next
nl_NL: Pijlen Prev/Next

en: Assigned Plans
nl_NL: Toegewezen plannen

en: Assigned Virtual Tours
nl_NL: Toegewezen virtuele rondleidingen

en: Associate a valid e-mail address to this account.
nl_NL: Koppel een geldig e-mailadres aan dit account.

en: Attention: all the virtual tours assigned to this user will be deleted!!!
nl_NL: Let op: alle virtuele rondleidingen die aan deze gebruiker zijn toegewezen, worden verwijderd!!!

en: Audio embedded
nl_NL: Audio ingesloten

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Auto Assign
nl_NL: Automatisch toewijzen

en: Auto Rotation
nl_NL: Automatische rotatie

en: Auto start
nl_NL: Automatisch starten

en: AutoRotate inactivity (ms)
nl_NL: AutoRotate inactiviteit (ms)

en: AutoRotate speed
nl_NL: AutoRotate snelheid

en: Automatic Presentation
nl_NL: Automatische presentatie

en: Automatically assigns to new virtual tours
nl_NL: Wordt automatisch toegewezen aan nieuwe virtuele rondleidingen

en: Autoplay Audio
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Avatar
nl_NL: Profielfoto

en: BACK TO ROOM
nl_NL: TERUG NAAR DE KAMER

en: BULK
nl_NL: Bulk

en: Back to Dashboard
nl_NL: Terug naar Mijn gegevens

en: Back to Login
nl_NL: Terug naar Inloggen

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background Loading
nl_NL: Achtergrond laden

en: Background Music
nl_NL: Achtergrond muziek

en: Banner image
nl_NL: Banner afbeelding

en: Blank
nl_NL: Leeg

en: Blur
nl_NL: Vervagen

en: Brightness
nl_NL: Helderheid

en: Bulk map's create
nl_NL: Bulkkaart maken

en: Bulk room's create
nl_NL: Bulk kamer's maken

en: Button
nl_NL: Knop

en: CATEGORIES
nl_NL: CATEGORIEËN

en: CHANGE
nl_NL: Wijzigen

en: CHANGE PASSWORD
nl_NL: WACHTWOORD WIJZIGEN

en: CHECK
nl_NL: CONTROLEER

en: CLEAR DRAW
nl_NL: DUIDELIJKE LOTING

en: CONTENTS
nl_NL: Inhoud

en: CREATE
nl_NL: AANMAKEN

en: CREATE NEW MAP
nl_NL: NIEUWE KAART MAKEN

en: CREATE NEW ROOM
nl_NL: NIEUWE RUIMTE MAKEN

en: CREATE NEW VIRTUAL TOUR
nl_NL: MAAK NIEUWE VIRTUELE TOUR

en: CUSTOM CSS / JS
nl_NL: AANGEPASTE CSS / JS

en: CUSTOMER
nl_NL: KLANT

en: Callback Url
nl_NL: Terugbel-URL

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel Subscription
nl_NL: Abonnement annuleren

en: Cancel upload
nl_NL: Upload annuleren

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Change Password
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Change Plan
nl_NL: Verander abonnement

en: Change Subscription
nl_NL: Abonnement wijzigen

en: Change password
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Change the view
nl_NL: De weergave wijzigen

en: Change these values to see how the field of view's preview changes.
nl_NL: Wijzig deze waarden om te zien hoe het voorbeeld van het weergaveveld verandert.

en: Check Requirements
nl_NL: Vereisten controleren

en: Check your inbox for the verification code.
nl_NL: Controleer uw inbox voor de verificatiecode.

en: Chinese Simplified
nl_NL: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese Traditional (Hong Kong)
nl_NL: Chinese Traditionele (Hong Kong)

en: Chinese Traditional (Taiwan)
nl_NL: Chinese Traditionele (Taiwan)

en: Choose a pricing plan
nl_NL: Kies een prijsplan

en: City
nl_NL: Stad

en: Click here to change your plan
nl_NL: Klik hier om uw plan te wijzigen

en: Click on the image to start drawing the shape of blur
nl_NL: Klik op de afbeelding om de vorm van vervaging te tekenen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Collected Data
nl_NL: Verzamelde gegevens

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Commands
nl_NL: Opdrachten

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Compass North
nl_NL: Kompas Noord

en: Compress images quality
nl_NL: De kwaliteit van afbeeldingen comprimeren

en: Contact E-Mail
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mail invoeren

en: Contact Us
nl_NL: Neem contact met ons op

en: Content - Audio MP3 Link or upload Audio MP3
nl_NL: Inhoud - Audio MP3 Link of audio mp3 uploaden

en: Content - Html
nl_NL: Inhoud - Html

en: Content - Image Link
nl_NL: Inhoud - Afbeeldingskoppeling

en: Content - Link (embed)
nl_NL: Inhoud - Koppeling (insluiten)

en: Content - Link (external)
nl_NL: Inhoud - Koppeling (extern)

en: Content - Text
nl_NL: Inhoud - Tekst

en: Content - Video 360 MP4
nl_NL: Inhoud - Video 360 MP4

en: Content - Youtube/Vimeo Link or upload Video MP4
nl_NL: Inhoud - Youtube/Vimeo Link of upload Video MP4

en: Contents
nl_NL: Inhoud

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Country
nl_NL: Land

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create Account
nl_NL: Account aanmaken

en: Create an Account
nl_NL: Account aanmaken

en: Create an Account!
nl_NL: Maak een account aan!

en: Creating Maps
nl_NL: Kaarten maken

en: Creating Rooms
nl_NL: Kamers maken

en: Creating blur effect in progress, please wait ...
nl_NL: Het creëren van vervaging effect in uitvoering, even geduld ...

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Current HFOV
nl_NL: Huidige HFOV

en: Current Plan
nl_NL: Huidig lidmaatschap

en: Current Plan Status
nl_NL: Status van huidig abonnement

en: Current Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Current status
nl_NL: Huidige status

en: Custom Backend CSS
nl_NL: Aangepaste Backend CSS

en: Custom Features
nl_NL: Özel Özellikler

en: Custom HTML Footer
nl_NL: Aangepaste HTML-voettekst

en: Custom HTML Header
nl_NL: Aangepaste HTML-header

en: Custom Icons
nl_NL: Aangepaste iconen

en: Custom Icons Library
nl_NL: Aangepaste pictogrammenbibliotheek

en: Custom Text
nl_NL: Aangepaste tekst

en: Custom Viewer CSS
nl_NL: Aangepaste viewer CSS

en: Custom Viewer JS
nl_NL: Aangepaste viewer JS

en: Customer
nl_NL: Klant

en: DEACTIVATE
nl_NL: Deactiveren

en: DELETE
nl_NL: VERWIJDEREN

en: DELETE IMAGE
nl_NL: AFBEELDING VERWIJDEREN

en: DRAG TO CHANGE POSITION
nl_NL: SLEPEN OM VAN POSITIE TE VERANDEREN

en: DUPLICATE
nl_NL: DUBBEL

en: Date - From
nl_NL: Datum - Vanaf

en: Date - To
nl_NL: Startdatum

en: Deactivated
nl_NL: Gedeactiveerd

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Language
nl_NL: Standaardtaal

en: Default Markers Settings
nl_NL: Standaardmarkeringen-instellingen

en: Default POIs Settings
nl_NL: Standaard-POI-instellingen

en: Default Plan
nl_NL: Standaardplan

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Advertisement
nl_NL: Advertentie verwijderen

en: Delete Category
nl_NL: Verwijder categorie

en: Delete Map
nl_NL: Kaart verwijderen

en: Delete Map Point
nl_NL: Kaartpunt verwijderen

en: Delete Marker
nl_NL: Markering verwijderen

en: Delete POI
nl_NL: POI verwijderen

en: Delete Room
nl_NL: Ruimte verwijderen

en: Delete Showcase
nl_NL: Showcase verwijderen

en: Delete User
nl_NL: Gebruiker verwijderen

en: Delete Virtual Tour
nl_NL: Virtuele tour verwijderen

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Deselect All
nl_NL: Alles deselecteren

en: Device Orientation
nl_NL: Apparaatoriëntatie

en: Different plans let you limit your customers to create a certain number of Virtual Tours, Rooms, Markers and POIs. The default Unlimited's plan has no limits.
nl_NL: Met verschillende abonnementen u uw klanten beperken tot een bepaald aantal virtuele rondleidingen, kamers, markeringen en POI's. Het abonnement van de standaard Unlimited heeft geen beperkingen.

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Do not close this window!
nl_NL: Sluit dit raam niet!

en: Down command
nl_NL: Omlaag, opdracht

en: Down response
nl_NL: Reactie omlaag

en: Drag and drop rooms into categories or up/down to change its order
nl_NL: Kamers in categorieën slepen en neerzetten of omhoog/omlaag om de volgorde te wijzigen

en: Drag the view to set the starting position belongs to this marker. Only works if 'Same Azimuth' is disabled.
nl_NL: Sleep de weergave om de beginpositie in te stellen die tot deze markering behoort. Werkt alleen als 'Same Azimuth' is uitgeschakeld.

en: Drop files or click here to upload
nl_NL: Bestanden neerzetten of klik hier om te uploaden

en: Duplicate Room
nl_NL: Dubbele kamer

en: Duplicate Virtual Tour
nl_NL: Dubbele virtuele tour

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: E-Mail
nl_NL: E-mail

en: E-mail address already in use!
nl_NL: E-mailadres al in gebruik!

en: E-mail already registered!
nl_NL: E-mail al geregistreerd!

en: EDIT
nl_NL: BEWERK

en: EDIT ADVERTISEMENT
nl_NL: ADVERTENTIE BEWERKEN

en: EDIT BLUR
nl_NL: VERVAGING BEWERKEN

en: EDIT IMAGES GALLERY
nl_NL: GALERIE AFBEELDINGEN BEWERKEN

en: EDIT MAP
nl_NL: KAART BEWERKEN

en: EDIT MARKERS
nl_NL: MARKERINGEN BEWERKEN

en: EDIT NEXT ROOM
nl_NL: VOLGENDE KAMER BEWERKEN

en: EDIT POIs
nl_NL: POI's bewerken

en: EDIT PREVIOUS ROOM
nl_NL: VORIGE RUIMTE BEWERKEN

en: EDIT PROFILE
nl_NL: PROFIEL BEWERKEN

en: EDIT ROOM
nl_NL: RUIMTE BEWERKEN

en: EDIT SHOWCASE
nl_NL: VITRINE BEWERKEN

en: EDIT THUMBNAIL
nl_NL: MINIATUUR BEWERKEN

en: EDIT USER
nl_NL: GEBRUIKER BEWERKEN

en: EDIT VIRTUAL TOUR
nl_NL: VIRTUELE RONDLEIDING BEWERKEN

en: EDITOR
nl_NL: Editor

en: ENABLE AUDIO?
nl_NL: AUDIO INSCHAKELEN?

en: Edit Plan
nl_NL: bewerk plan

en: Edit profile
nl_NL: Profiel bewerken

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable Annotations
nl_NL: Annotaties inschakelen

en: Enable Auto Rotate
nl_NL: Automatisch roteren inschakelen

en: Enable Device Orientation
nl_NL: Apparaatoriëntatie inschakelen

en: Enable Expiring Dates
nl_NL: Vervaldatums inschakelen

en: Enable External Tours
nl_NL: Externe rondleidingen inschakelen

en: Enable Fly-in
nl_NL: Fly-in inschakelen

en: Enable Forms
nl_NL: Formulieren inschakelen

en: Enable Gallery
nl_NL: Galerie Inschakelen

en: Enable Icons Library
nl_NL: Pictogrammenbibliotheek inschakelen

en: Enable Info Box
nl_NL: Infobox inschakelen

en: Enable Landing
nl_NL: Landing inschakelen

en: Enable Live session
nl_NL: Live-sessie inschakelen

en: Enable Logo
nl_NL: Logo inschakelen

en: Enable Maps
nl_NL: Kaarten inschakelen

en: Enable Meeting
nl_NL: Vergadering inschakelen

en: Enable Multiple Rooms View
nl_NL: Weergave meerdere kamers inschakelen

en: Enable Multiresolution
nl_NL: Multiresolution inschakelen

en: Enable Nadir Logo
nl_NL: Nadir-logo inschakelen

en: Enable Password Tour
nl_NL: Wachtwoordtour inschakelen

en: Enable Presentation
nl_NL: Presentatie inschakelen

en: Enable Protect Rooms
nl_NL: Kamers beveiligen inschakelen

en: Enable Schedule
nl_NL: Planning inschakelen

en: Enable Share
nl_NL: Activeren Delen

en: Enable Showcase
nl_NL: Showcase inschakelen

en: Enable Song
nl_NL: Song inschakelen

en: Enable Statistics
nl_NL: Statistieken inschakelen

en: Enable Voice Commands
nl_NL: Spraakopdrachten inschakelen

en: Enable WebVR
nl_NL: WebVR inschakelen

en: Enable Whatsapp/Facebook Chat
nl_NL: Whatsapp/Facebook-chat inschakelen

en: Enable multi resolution
nl_NL: Multiresolutie inschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled, Mobile and Desktop
nl_NL: Ingeschakeld, mobiel en desktop

en: Enabled, autostart
nl_NL: Ingeschakeld, automatisch starten

en: Enabled, mode 1
nl_NL: Ingeschakeld, modus 1

en: Enabled, mode 2
nl_NL: Ingeschakeld, modus 2

en: Enabled, only Desktop
nl_NL: Ingeschakeld, alleen bureaublad

en: Enabled, opened
nl_NL: Ingeschakeld, geopend

en: Enabled, paused
nl_NL: Ingeschakeld, gepauzeerd

en: End Call
nl_NL: Oproep beëindigen

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: English
nl_NL: Engels

en: Enter Username or E-mail
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mail invoeren

en: Enter friendly urls separated by comma
nl_NL: Voer vriendelijke urls in, gescheiden door komma's

en: Enter language code
nl_NL: Taalcode invoeren

en: Equirectangular Image
nl_NL: Equirectangular Afbeelding

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error message
nl_NL: Foutmelding

en: Error, retry later
nl_NL: Fout, later opnieuw proberen

en: Error, retry later!
nl_NL: Fout, later opnieuw proberen!

en: Error, retry later.
nl_NL: Fout, probeer het later opnieuw.

en: Execute the command
nl_NL: De opdracht uitvoeren

en: Exist Background
nl_NL: Bestaande achtergrond

en: Exist Image
nl_NL: Bestaande afbeelding

en: Exist Logo
nl_NL: Bestaanslogo

en: Exist Nadir Logo
nl_NL: Bestaan Nadir-logo

en: Exist Song
nl_NL: Bestaan Song

en: Exit Meeting
nl_NL: Vergadering afsluiten

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Expires Days
nl_NL: Verloopt dagen

en: Expires on
nl_NL: Verloopt op

en: Expiring Dates
nl_NL: Vervaldatums

en: External
nl_NL: Extern

en: External Link
nl_NL: Externe link

en: FORMS
nl_NL: Formulieren

en: Facebook - Enable
nl_NL: Facebook - Inschakelen

en: Facebook - Secret
nl_NL: Facebook - Geheim

en: Facebook page ID
nl_NL: Facebook-pagina-ID

en: Features
nl_NL: Kenmerken

en: Field
nl_NL: Veld

en: Field of View
nl_NL: Gezichtsveld

en: File
nl_NL: Bestand

en: File Size Upload (MB)
nl_NL: Upload van bestandsgrootte (MB)

en: File is too big (%sMiB). Max filesize: %sMiB.
nl_NL: Bestand is te groot (%sMiB). Max filesize: %sMiB.

en: File not provided.
nl_NL: Bestand niet verstrekt.

en: File size is too big.
nl_NL: De bestandsgrootte is te groot.

en: Find out more
nl_NL: Meer informatie

en: First
nl_NL: Eerste

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Fit all points
nl_NL: Geschikt voor alle punten

en: Floorplan (image)
nl_NL: Plattegrond (afbeelding)

en: Fly-In
nl_NL: Fly-in

en: Fly-In Animation
nl_NL: Fly-In Animatie

en: Forgot Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Forgot password mail - Body
nl_NL: Wachtwoordmail vergeten - Hoofdtekst

en: Forgot password mail - Subject
nl_NL: Wachtwoordmail vergeten - Onderwerp

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Frame the desired view
nl_NL: De gewenste weergave omlijsten

en: Free
nl_NL: Gratis

en: French
nl_NL: Frans

en: Frequency
nl_NL: Frequentie

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Friendly URL
nl_NL: Vriendelijke URL

en: Friendly Urls Blacklist
nl_NL: Vriendelijke Urls Zwarte lijst

en: From E-Mail
nl_NL: Afzender E-mail

en: From Name
nl_NL: Naam afzender

en: GALLERY
nl_NL: GALLERIJ

en: GO TO
nl_NL: Ga naar

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: General (affects all virtual tours)
nl_NL: Algemeen (van invloed op alle virtuele rondleidingen)

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: German
nl_NL: Duits

en: Google - Enable
nl_NL: Google - Inschakelen

en: Google - Secret
nl_NL: Google - Geheim

en: Google Analytics Tracking ID
nl_NL: Google Analytics Tracking-ID

en: Google Analytics Tracking ID (UA-XXXXXXXXX-X). Note: Use the Friendly URL in Google Analytics's property url setting.
nl_NL: Google Analytics Tracking ID (UA-XXXXXXXXX-X). Opmerking: gebruik de vriendelijke URL in de url-instelling van Google Analytics.

en: Grayscale
nl_NL: Grijswaarden

en: Help Link
nl_NL: Help-koppeling

en: Help command
nl_NL: Help, opdracht

en: Help response
nl_NL: Help-antwoord

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Hide Tripod
nl_NL: Statief verbergen

en: Horizontal Pitch
nl_NL: Horizontale toonhoogte

en: Horizontal Pitch / Roll
nl_NL: Horizontale toonhoogte / rol

en: Horizontal Roll
nl_NL: Horizontaal rollen

en: Hour - From
nl_NL: Uur - Van

en: Hour - To
nl_NL: Uur - Naar

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: ICONS LIBRARY
nl_NL: BIBLIOTHEEK PICTOGRAMMEN

en: INFO BOX
nl_NL: INFOVAK

en: INITIALIZING
nl_NL: Initialiseren

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Icon + Label
nl_NL: Pictogram + Label

en: Icon + Room's Name
nl_NL: Pictogram + naam van de kamer

en: Icons
nl_NL: Pictogrammen

en: Icons Library
nl_NL: Bibliotheek pictogrammen

en: Icons List
nl_NL: Lijst met pictogrammen

en: Id of Facebook page for Facebook Messenger Note: in order to works you need to add the url to facebook page - settings - messenger platform - whitelist domain
nl_NL: facebook messenger-pictogram weergeven. Opmerking: om te werken moet je de url toevoegen aan facebook pagina - instellingen - messenger platform - whitelist domein

en: If you decide to protect your virtual tour with a password, at the first access it will be required to visit it.
nl_NL: Als u besluit om uw virtuele tour te beschermen met een wachtwoord, moet u deze bij de eerste toegang bezoeken.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image (single)
nl_NL: Afbeelding (enkel)

en: Images (gallery)
nl_NL: Afbeeldingen (galerij)

en: Images List
nl_NL: Afbeeldingen lijst

en: In use
nl_NL: In gebruik

en: Info Box
nl_NL: Infobox

en: Initial Position
nl_NL: Startpositie

en: Initialize
nl_NL: Initialiseren

en: Initializing and synchronizing changes ...
nl_NL: Wijzigingen initialiseren en synchroniseren ...

en: Input password
nl_NL: Invoerwachtwoord

en: Interval (months)
nl_NL: Interval (maanden)

en: Intro (Desktop)
nl_NL: Intro (bureaublad)

en: Intro (Mobile)
nl_NL: Intro (Mobiel)

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Invalid payment
nl_NL: Ongeldige betaling

en: Invalid verification code
nl_NL: Ongeldige verificatiecode

en: It looks like that you do not have permission to access this page
nl_NL: Het lijkt erop dat u geen toestemming hebt om toegang te krijgen tot deze pagina

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Join Meeting
nl_NL: Deelnemen aan vergadering

en: Keyboard Controls
nl_NL: Toetsenbordbesturingselementen

en: Keyboard controls are disabled.
nl_NL: Toetsenbordbediening is uitgeschakeld.

en: LANDING
nl_NL: Landing

en: LEADS
nl_NL: Leidt

en: LICENSE
nl_NL: Licentie

en: LOADING
nl_NL: LADEN

en: LOADING MAPS ...
nl_NL: KAARTEN LADEN ...

en: LOADING MENU LIST ...
nl_NL: MENULIJST LADEN ...

en: LOADING PRESENTATION ...
nl_NL: LOADING PRESENTATIE ...

en: LOADING ROOMS ...
nl_NL: LAADRUIMTES ...

en: LOADING VIRTUAL TOURS ...
nl_NL: HET LADEN VAN VIRTUELE RONDLEIDINGEN ...

en: LOADING VR EXPERIENCE ...
nl_NL: LADEN VR-ERVARING ...

en: Label + Icon
nl_NL: Pictogram Label +

en: Landing Embed Code
nl_NL: Insluitcode voor landingen

en: Landing Friendly Url Link
nl_NL: Bestemming vriendelijke Url Link

en: Landing Link
nl_NL: Koppeling voor landen

en: Language
nl_NL: Taal

en: Languages Enabled
nl_NL: Talen ingeschakeld

en: Languages Supported
nl_NL: Ondersteunde talen

en: Large
nl_NL: Groot

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Left Yaw
nl_NL: Linker Yaw

en: Left command
nl_NL: Links, opdracht

en: Left response
nl_NL: Reactie links

en: Library Icon
nl_NL: Bibliotheekpictogram

en: Library Icons
nl_NL: Bibliotheekpictogrammen

en: License
nl_NL: Licentie

en: Link (embed)
nl_NL: Koppeling (insluiten)

en: Link (emded)
nl_NL: Koppeling (emded)

en: Link (external)
nl_NL: Koppeling (extern)

en: List Tours
nl_NL: Toon reizen

en: List of additional features to show for the plan (each feature must be on a new line)
nl_NL: Lijst met extra functies die voor het plan moeten worden weergegeven (elke functie moet op een nieuwe regel staan)

en: Listening message
nl_NL: Luisterbericht

en: Live Session
nl_NL: Live sessie

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Loading icons ...
nl_NL: Het laden van pictogrammen ...

en: Loading images ...
nl_NL: Afbeeldingen laden ...

en: Loading info content ...
nl_NL: Info-inhoud laden ...

en: Loading landing page content ...
nl_NL: Inhoud van bestemmingspagina's laden ...

en: Loading map image
nl_NL: Afbeelding van de kaart laden

en: Loading panorama image ...
nl_NL: Panoramaafbeelding laden ...

en: Localization
nl_NL: Lokalisatie

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login image
nl_NL: Login afbeelding

en: Login with Facebook
nl_NL: Inloggen met Facebook

en: Login with Google
nl_NL: Inloggen met Google

en: Login with Twitter
nl_NL: Inloggen met Twitter

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Lower Pitch
nl_NL: Lagere toonhoogte

en: MAIL
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mail invoeren

en: MAPS
nl_NL: Kaarten

en: MARKERS
nl_NL: Markeringen

en: MOVE
nl_NL: Verplaatsen

en: Mail Server Settings
nl_NL: Instellingen voor e-mailserver

en: Mail Texts
nl_NL: E-mailteksten

en: Main Form
nl_NL: Hoofdformulier

en: Main view name
nl_NL: Naam hoofdweergave

en: Mandatory
nl_NL: Verplicht

en: Manual Presentation
nl_NL: Handmatige presentatie

en: Map
nl_NL: Kaart

en: Map Image
nl_NL: Afbeelding kaart

en: Map Point
nl_NL: Kaart punt

en: Map Type
nl_NL: Kaarttype

en: Map image
nl_NL: Kaartafbeelding

en: Maps
nl_NL: Plattegronden

en: Markers Settings
nl_NL: Instellingen voor markeringen

en: Max allowed upload file size:
nl_NL: Max toegestaan uploadbestandsgrootte:

en: Max width panorama
nl_NL: Panorama met maximale breedte

en: Maximum Upload Size (MB)
nl_NL: Maximale uploadgrootte (MB)

en: Meeting
nl_NL: Afspraak

en: Missing command
nl_NL: Ontbrekende opdracht

en: Missing package
nl_NL: Ontbrekend pakket

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Multi resolution check
nl_NL: Controle met meerdere resoluties

en: Multi resolution regenerate
nl_NL: Multifunctionele resolutie regenereren

en: Multi-Resolution
nl_NL: Multiresolutie

en: Multiple Room Views
nl_NL: Meerdere kamerweergaven

en: Multiple Room's Views
nl_NL: Uitzicht op meerdere kamers

en: N. Markers
nl_NL: N. Markeringen

en: N. POIs
nl_NL: N. POI's

en: N. Rooms
nl_NL: N. Kamers

en: N. Virtual Tours
nl_NL: N. Virtuele rondleidingen

en: NOTE
nl_NL: LET OP

en: Nadir Logo
nl_NL: Nadir-logo

en: Name
nl_NL: Naam

en: Narrate a text
nl_NL: Een tekst vertellen

en: Narrate text (Carriage Return to split text into sentences)
nl_NL: Tekst vertellen (Carriage Return to split text into sentences)

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New Advertisement
nl_NL: Nieuwe advertentie

en: New Map
nl_NL: Nieuwe kaart

en: New Map Point
nl_NL: Nieuw kaartpunt

en: New Plan
nl_NL: Nieuw plan

en: New Room
nl_NL: Nieuwe kamer

en: New Showcase
nl_NL: Nieuwe showcase

en: New User
nl_NL: Nieuwe gebruiker

en: New Virtual Tour
nl_NL: Nieuwe virtuele tour

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New plan
nl_NL: Nieuw plan

en: New registered user
nl_NL: Nieuwe geregistreerde gebruiker

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next command
nl_NL: Volgende opdracht

en: Next payment
nl_NL: Volgende betaling

en: Next response
nl_NL: Volgende reactie

en: No
nl_NL: Nee

en: No data available in table
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar

en: No icons in this gallery.
nl_NL: Geen pictogrammen in deze galerij.

en: No icons in this library.
nl_NL: Geen pictogrammen in deze bibliotheek.

en: No images in this gallery.
nl_NL: Geen beelden in deze galerij.

en: No matching records found
nl_NL: Geen overeenkomende records gevonden

en: No results found.
nl_NL: Geen resultaten gevonden.

en: No results matched
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No rooms created for this Virtual Tour. Go to %s and create a new one!
nl_NL: Geen kamers gemaakt voor deze Virtual Tour. Ga naar %s en maak een nieuwe!

en: No virtual tours created yet. Go to %s and create a new one!
nl_NL: Er zijn nog geen virtuele rondleidingen gemaakt. Ga naar %s en maak een nieuwe!

en: None
nl_NL: Geen

en: North
nl_NL: Noord

en: Not close this window
nl_NL: Sluit dit venster niet

en: Note (only visible to administrators)
nl_NL: Opmerking (alleen zichtbaar voor beheerders)

en: Nothing selected
nl_NL: Er is niets geselecteerd

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Ok
nl_NL: OK

en: One Time
nl_NL: Eenmalig

en: Only Icon
nl_NL: Alleen pictogram

en: Only Label
nl_NL: Alleen label

en: Only Room's Name
nl_NL: Alleen de naam van de kamer

en: Only jpg,png files are supported.
nl_NL: Alleen jpg,png-bestanden worden ondersteund.

en: Only jpg,png,gif files are supported.
nl_NL: Alleen jpg,png,gif-bestanden worden ondersteund.

en: Only mp3 files are supported.
nl_NL: Alleen mp3-bestanden worden ondersteund.

en: Only mp4 files are supported.
nl_NL: Alleen mp4-bestanden worden ondersteund.

en: Override
nl_NL: Overschrijven

en: Override Initial Position
nl_NL: Initiële positie overschrijven

en: PAYMENTS
nl_NL: Betalingen

en: PLANS
nl_NL: Plannen

en: POI views
nl_NL: POI-weergaven

en: POIs
nl_NL: Pois

en: POIs Settings
nl_NL: POI-instellingen

en: PRESENTATION
nl_NL: Presentatie

en: PREVIEW
nl_NL: VOORBEELD

en: PROTECT VIRTUAL TOUR
nl_NL: VIRTUELE RONDLEIDING BESCHERMEN

en: PUBLISH
nl_NL: PUBLICEER

en: Panorama Image
nl_NL: Panoramaafbeelding

en: Panorama Video
nl_NL: Panoramavideo

en: Panorama image
nl_NL: Panoramaafbeelding

en: Panorama video
nl_NL: Panoramavideo

en: Passcode
nl_NL: Code

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password Protection
nl_NL: Wachtwoord-beveiliging

en: Password successfully changed!
nl_NL: Wachtwoord veranderen is gelukt.

en: Performance Settings
nl_NL: Prestatie-instellingen

en: Permission denied
nl_NL: Toegang geweigerd

en: Personal Informations
nl_NL: Persoonlijke informatie

en: Perspective
nl_NL: Perspectief

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone number for whatsapp chat
nl_NL: Telefoonnummer voor whatsapp chat

en: Pick what's right for you
nl_NL: Kies wat bij jou past

en: Plans
nl_NL: Abonnementen

en: Please complete your profile with the required fields (*) before continuing to use the application.
nl_NL: Vul uw profiel in met de vereiste velden (*) voordat u de applicatie blijft gebruiken.

en: Please select an icon from library
nl_NL: Selecteer een pictogram uit de bibliotheek

en: Please use the fallback form below to upload your files like in the olden days.
nl_NL: Gebruik alstublieft het onderstaande formulier om uw bestanden te uploaden zoals in de vroegere dagen.

en: Point Color
nl_NL: Puntkleur

en: Point Size
nl_NL: Puntgrootte

en: Portuguese Brazilian
nl_NL: Portugees Braziliaans

en: Portuguese European
nl_NL: Portugees Europees

en: Position
nl_NL: Positie

en: Presentation
nl_NL: Presentatie

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview Field of View
nl_NL: Voorbeeld van weergavegebied

en: Preview Room
nl_NL: Voorbeeldkamer bekijken

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous command
nl_NL: Vorige opdracht

en: Previous response
nl_NL: Vorige reactie

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Processing
nl_NL: In behandeling

en: Protect
nl_NL: Beveiligen

en: Protect Rooms (Passcode, Leads)
nl_NL: Kamers beveiligen (toegangscode, leads)

en: Protect tour (Password)
nl_NL: Tour beveiligen (wachtwoord)

en: Public API Key
nl_NL: Openbare API sleutel

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Purchase Code
nl_NL: Aankoopcode

en: QR Code
nl_NL: QR-code

en: REGISTRATION
nl_NL: Registreren

en: REMOVE AUDIO
nl_NL: AUDIO VERWIJDEREN

en: REMOVE IMAGE
nl_NL: AFBEELDING VERWIJDEREN

en: REMOVE LOGO
nl_NL: LOGO VERWIJDEREN

en: REMOVE SONG
nl_NL: NUMMER VERWIJDEREN

en: REVERT TO ORIGINAL
nl_NL: TERUG NAAR ORIGINEEL

en: ROOMS
nl_NL: Kamers

en: ROOMS MENU LIST
nl_NL: MENULIJST KAMERS

en: Reactivate Subscription
nl_NL: Abonnement opnieuw activeren

en: Ready to Leave?
nl_NL: Klaar om te vertrekken?

en: Recurring
nl_NL: Periodiek

en: Redirect URL if < Start Date
nl_NL: URL omleiden als < startdatum

en: Redirect URL if > End Date
nl_NL: URL omleiden als > einddatum

en: Redirecting to checkout page ...
nl_NL: Omleiden naar afrekenpagina ...

en: Redirecting to payment setup page ...
nl_NL: Omleiden naar de pagina betalingsinstellingen ...

en: Regenerate All Panoramas
nl_NL: Alle panorama's regenereren

en: Register Account
nl_NL: Registreren

en: Register with Facebook
nl_NL: Registreren bij Facebook

en: Register with Google
nl_NL: Registreren bij Google

en: Register with Twitter
nl_NL: Registreer je bij Twitter

en: Registration Date
nl_NL: Registratiedatum

en: Registration Settings
nl_NL: Registratie instellingen

en: Registration closed
nl_NL: Registratie gesloten

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Action
nl_NL: Actie verwijderen

en: Remove Room
nl_NL: Verwijder Kamer

en: Remove file
nl_NL: Verwijder bestand

en: Repeat Password
nl_NL: Herhaal wachtwoord

en: Repeat password
nl_NL: Herhaal wachtwoord

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Reset Forms Data
nl_NL: Formulierengegevens opnieuw instellen

en: Reset Leads
nl_NL: Leads opnieuw instellen

en: Reset Statistics
nl_NL: Statistieken opnieuw instellen

en: Retry.
nl_NL: Opnieuw.

en: Right Yaw
nl_NL: Rechts Yaw

en: Right command
nl_NL: Rechts, opdracht

en: Right response
nl_NL: Juiste reactie

en: Role
nl_NL: Rol

en: Room
nl_NL: Kamer

en: Room Link
nl_NL: Kamerlink

en: Room Target
nl_NL: Kamerdoel

en: Room's Name + Icon
nl_NL: Kamernaam + pictogram

en: Rooms
nl_NL: Kamers

en: Rooms Accesses
nl_NL: Toegang tot kamers

en: Rooms Permanence (seconds)
nl_NL: Kamers Permanentie (seconden)

en: Rooms assigned
nl_NL: Kamers toegewezen

en: Rotate speed
nl_NL: Rotatiesnelheid

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: SAVE
nl_NL: OPSLAAN

en: SAVE AND CONTINUE
nl_NL: OPSLAAN EN DOORGAAN

en: SCHEDULE
nl_NL: Schema

en: SET EXPIRING DATES
nl_NL: VERLOPEN DATUMS INSTELLEN

en: SET FRIENDLY URL
nl_NL: VRIENDSCHAPPELIJKE URL INSTELLEN

en: SETTINGS
nl_NL: Instellingen

en: SHOWCASES
nl_NL: Vitrines

en: SMTP Auth - Password
nl_NL: SMTP Auth - Wachtwoord

en: SMTP Auth - Username
nl_NL: SMTP Auth - Gebruikersnaam

en: SMTP Port
nl_NL: SMTP poort

en: SMTP Secure
nl_NL: SMTP veilig

en: SMTP Server
nl_NL: SMTP-server

en: SOCIAL
nl_NL: Sociale

en: STATISTICS
nl_NL: Statistieken

en: STYLE
nl_NL: STIJL

en: STYLES
nl_NL: Stijlen

en: Same Azimuth
nl_NL: Zelfde Azimuth

en: Sample
nl_NL: Voorbeeld

en: Satellite Max Zoom
nl_NL: Satelliet Max Zoom

en: Satellite Subdomain
nl_NL: Subdomein satelliet

en: Satellite Url
nl_NL: Satelliet-URL

en: Saturate
nl_NL: Verzadigen

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Saving info content ... Do not close this window!
nl_NL: Informatie-inhoud opslaan ... Doe dit raam niet dicht!

en: Saving landing page content ... Do not close this window!
nl_NL: Inhoud van bestemmingspagina's opslaan ... Doe dit raam niet dicht!

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search Icon
nl_NL: Zoek-icoon

en: Search Map ...
nl_NL: Zoekkaart ...

en: Search Room ...
nl_NL: Zoekkamer ...

en: Search Virtual Tour ...
nl_NL: Zoek Virtuele Tour ...

en: Secret API Key
nl_NL: Geheime API Key

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Select Icon
nl_NL: Selecteer icoon

en: Select Library Icon
nl_NL: Bibliotheekpictogram selecteren

en: Select Logout below if you are ready to end your current session.
nl_NL: Selecteer hieronder Afmelding als u klaar bent om uw huidige sessie te beëindigen.

en: Select Room
nl_NL: Selecteer Kamer

en: Select a room first!
nl_NL: Selecteer eerst een kamer!

en: Select an action
nl_NL: Selecteer een actie

en: Select country
nl_NL: Selecteer land

en: Select point from map or add a new one
nl_NL: Punt selecteren uit kaart of een nieuwe toevoegen

en: Self
nl_NL: Zelf

en: Send Verification Code
nl_NL: Verificatiecode verzenden

en: Send this link to the person you want to invite
nl_NL: Stuur deze link naar de persoon die u wilt uitnodigen

en: Server Domain
nl_NL: Serverdomein

en: Server Host
nl_NL: Serverhost

en: Server Path
nl_NL: Serverpad

en: Server Port
nl_NL: Serverpoort

en: Server responded with %s code.
nl_NL: Server heeft gereageerd met %s code.

en: Set
nl_NL: Instellen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Share
nl_NL: Delen

en: Share & Embed
nl_NL: Delen & embed

en: Show %s entries
nl_NL: Toon %s inzendingen

en: Show All
nl_NL: Toon alles

en: Show Annotations
nl_NL: Annotaties weergeven

en: Show Audio
nl_NL: Audio weergeven

en: Show Chat
nl_NL: Delen weergeven

en: Show Compass
nl_NL: Kompas weergeven

en: Show Device Orientation
nl_NL: Apparaatstand weergeven

en: Show Floorplan
nl_NL: Plattegrond weergeven

en: Show Fullscreen
nl_NL: Volledig scherm tonen

en: Show Gallery
nl_NL: Galerij tonen

en: Show Icons toggle
nl_NL: Pictogrammen weergeven schakel

en: Show Info
nl_NL: Toon info

en: Show Main Form
nl_NL: Hoofdformulier weergeven

en: Show Map
nl_NL: Toon kaart

en: Show Room's List Menu
nl_NL: Lijstmenu van de showroom weergeven

en: Show Room's List Slider
nl_NL: Lijst schuifregelaar van de lijst weergeven

en: Show Share
nl_NL: Delen weergeven

en: Show Title
nl_NL: Toon titel

en: Show Web VR
nl_NL: Web VR weergeven

en: Showcase
nl_NL: Portfolio

en: Showcase Embed Code
nl_NL: Insluitcode voor showcases

en: Showcase Friendly Url Link
nl_NL: Toon vriendelijke URL-link

en: Showcase Link
nl_NL: Showcase-link

en: Showcases
nl_NL: Voorbeelden

en: Showing %s to %s of %s entries
nl_NL: %s weergeven in %s van %s

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
nl_NL: Toon 0 tot 0 van 0

en: Single view
nl_NL: Single weergave

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Skip AD
nl_NL: ADVERTENTIE overslaan

en: Skippable after (seconds)
nl_NL: Over te slaan na (seconden)

en: Small
nl_NL: Klein

en: Social Integration
nl_NL: Sociale integratie

en: Song
nl_NL: Lied

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Split view with slider
nl_NL: Gesplitste weergave met schuifregelaar

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Start Live Session
nl_NL: Live sessie starten

en: State / Province / Region
nl_NL: Provincie

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Street Max Zoom
nl_NL: Straat Max Zoom

en: Street Subdomain
nl_NL: Subdomein Straat

en: Street Url
nl_NL: Url van straat

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style Settings
nl_NL: Style instellingen

en: Subscribe
nl_NL: Inschrijven

en: Subsequent payments
nl_NL: Latere betalingen

en: Success. Multi resolution panoramas will be regenerated in background.
nl_NL: Succes. Panorama's met meerdere resoluties worden op de achtergrond geregenereerd.

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Supported Languages
nl_NL: Ondersteunde talen

en: Target
nl_NL: Doel

en: Target Room's Name
nl_NL: Alleen de naam van de kamer

en: Target Room's Preview (Rectangular)
nl_NL: Voorbeeld van doelkamer (rechthoekig)

en: Target Room's Preview (Rounded)
nl_NL: Doelkamer's Preview (afgerond)

en: Target Room's Preview (Squared)
nl_NL: Doelkamer's Preview (Kwadraat)

en: Tax Id
nl_NL: Btw-nummer

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Text
nl_NL: Tekst

en: There's a problem with your payment details. Please update your card by clicking here.
nl_NL: Er is een probleem met uw betalingsgegevens. Werk uw kaart bij door hier te klikken.

en: This Virtual Tour is password protected
nl_NL: Deze Virtual Tour is beveiligd met een wachtwoord

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Title
nl_NL: Titel

en: To make the integration with social providers work, you need to create login applications and retrieve credentials in their respective developer panels. Where required, enter the following parameters to enable the integrations.
nl_NL: Om de integratie met sociale providers te laten werken, moet u aanmeldingstoepassingen maken en referenties ophalen in hun respectieve ontwikkelaarspanelen. Voer indien nodig de volgende parameters in om de integraties mogelijk te maken.

en: Tooltip Text
nl_NL: Tekst in tooltip

en: Tooltip Type
nl_NL: Type knopinfo

en: Transition Duration
nl_NL: Transitie duur

en: Transition Effect
nl_NL: Overgangseffect

en: Transition Loading icon
nl_NL: Het laden van pictogrammen ...

en: Transition Settings
nl_NL: Overgangsinstellingen

en: Transition Zoom Level
nl_NL: Overgangszoomniveau

en: Transition Zoom Time
nl_NL: Overgangszoomtijd

en: Translation Type
nl_NL: Vertaaltype

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Twitter - Enable
nl_NL: Twitter - Inschakelen

en: Twitter - Secret
nl_NL: Twitter - Geheim

en: UNPROTECT VIRTUAL TOUR
nl_NL: UNPROTECT VIRTUELE TOUR

en: UPDATE IN PROGRESS
nl_NL: UPDATE IN UITVOERING

en: UPLOAD THUMBNAIL
nl_NL: MINIATUUR UPLOADEN

en: USERS
nl_NL: Gebruikers

en: Up command
nl_NL: Omhoog, opdracht

en: Up response
nl_NL: Reactie omhoog

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload Audio
nl_NL: Audio uploaden

en: Upload Audio (MP3)
nl_NL: Audio uploaden (MP3)

en: Upload Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding Uploaden

en: Upload Banner Image
nl_NL: Bannerafbeelding uploaden

en: Upload File
nl_NL: Bestand uploaden

en: Upload Image
nl_NL: Afbeelding uploaden

en: Upload Login Image
nl_NL: Aanmeldingsafbeelding uploaden

en: Upload Logo Image
nl_NL: Afbeelding van het logo uploaden

en: Upload Map Image
nl_NL: Afbeelding van de kaart uploaden

en: Upload Song (MP3)
nl_NL: Song uploaden (MP3)

en: Upload Video
nl_NL: Video uploaden

en: Upload new Background
nl_NL: Nieuwe achtergrond uploaden

en: Upload new Image
nl_NL: upload nieuwe afbeelding

en: Upload new Logo
nl_NL: Upload nieuw Logo

en: Upload new Nadir Logo
nl_NL: Nieuw Nadir-logo uploaden

en: Upload new Song
nl_NL: Nieuw nummer uploaden

en: Uploading multiple 360-degree panorama JPG/PNG images will automatically create all the rooms.
nl_NL: Als u meerdere 360-graden panorama JPG/PNG-afbeeldingen uploadt, worden automatisch alle kamers gemaakt.

en: Uploading multiple JPG/PNG images will automatically create all the maps.
nl_NL: Als u meerdere JPG/PNG-afbeeldingen uploadt, worden automatisch alle kaarten gemaakt.

en: Upper Pitch
nl_NL: Bovenste toonhoogte

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User's Role Permissions
nl_NL: Machtigingen voor rol van de gebruiker

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username already registered!
nl_NL: Gebruikersnaam al geregistreerd!

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: VALIDATE MAIL SETTINGS
nl_NL: E-MAILINSTELLINGEN VALIDEREN

en: VIRTUAL TOURS
nl_NL: VIRTUELE RONDLEIDINGEN

en: VOICE COMMANDS
nl_NL: SPRAAKOPDRACHTEN

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Validate Account
nl_NL: Account valideren

en: Validate Email
nl_NL: E-mail valideren

en: Verification code
nl_NL: Verificatiecode

en: Video MP4
nl_NL: Video MP4 File

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: View name
nl_NL: Weergave naam

en: View type
nl_NL: Bekijk type

en: Viewer Embed Code
nl_NL: Viewer-insluitcode

en: Viewer Friendly Url Link
nl_NL: Koppeling naar viewervriendelijke url

en: Viewer Link
nl_NL: Koppeling naar viewer

en: Virtual Tour Accesses
nl_NL: Toegangen voor virtuele rondleidingen

en: Virtual Tours
nl_NL: Virtuele rondleidingen

en: Visible
nl_NL: Zichtbaar

en: Visible List
nl_NL: Zichtbare lijst

en: Visible, autostart
nl_NL: Zichtbaar, automatisch starten

en: Visible, minimized
nl_NL: Zichtbaar, geminimaliseerd

en: Visible, minimized on Desktop and Mobile
nl_NL: Zichtbaar, geminimaliseerd op desktop en mobiel

en: Visible, minimized on Mobile
nl_NL: Zichtbaar, geminimaliseerd op Mobiel

en: Visible, opened
nl_NL: Zichtbaar, geopend

en: Visitors N.
nl_NL: Bezoekers N.

en: Voice Commands
nl_NL: Spraakopdrachten

en: Voice commands works with all browsers that implement the Speech Recognition interface of the Web Speech API.
nl_NL: Spraakopdrachten werken met alle browsers die de spraakherkenningsinterface van de Web Speech API implementeren.

en: WHITE LABEL
nl_NL: Eigen-naam

en: Wait after change room (ms)
nl_NL: Wacht na kleedkamer (ms)

en: Wait time after animation (ms)
nl_NL: Wachttijd na animatie (ms)

en: Wait time after narration (ms)
nl_NL: Wachttijd na gesprokenheid (ms)

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Welcome
nl_NL: Welkom

en: Welcome Back!
nl_NL: Welkom terug

en: Welcome message
nl_NL: Welkomsbericht

en: Welcome to %s configuration panel, where you can create your virtual tours in a few simple steps.
nl_NL: Welkom bij %s configuratiepaneel, waar u uw virtuele rondleidingen in een paar eenvoudige stappen maken.

en: Whatsapp Number
nl_NL: WhatsApp-nummer

en: Where i can find it?
nl_NL: Waar kan ik het vinden?

en: White Label
nl_NL: Eigen-naam

en: Whitelist Domain
nl_NL: Whitelist-domein

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, Apply
nl_NL: Ja, solliciteer

en: Yes, Cancel
nl_NL: Ja, annuleren

en: Yes, Change
nl_NL: Ja, wijzigen

en: Yes, Create
nl_NL: Ja, maken

en: Yes, Delete
nl_NL: Ja, verwijderen

en: Yes, Duplicate
nl_NL: Ja, dupliceren

en: Yes, Reactivate
nl_NL: Ja, reactiveren

en: Yes, Register
nl_NL: Ja, Registreer

en: Yes, Remove
nl_NL: Ja, verwijderen

en: Yes, Reset
nl_NL: Ja, resetten

en: Yes, Revert
nl_NL: Ja, achteruit.

en: You can not upload any more files.
nl_NL: U kunt geen bestanden meer uploaden.

en: You can't upload files of this type.
nl_NL: U kunt bestanden van dit type niet uploaden.

en: You cannot create Gallery on an external virtual tour!
nl_NL: U geen galerij maken tijdens een externe virtuele tour!

en: You cannot create Icons Library on an external virtual tour!
nl_NL: U geen pictogrammenbibliotheek maken tijdens een externe virtuele tour!

en: You cannot create Info Box on an external virtual tour!
nl_NL: U geen Info Box maken tijdens een externe virtuele tour!

en: You cannot create Maps on an external virtual tour!
nl_NL: U geen kaarten maken voor een externe virtuele tour!

en: You cannot create Markers on an external virtual tour!
nl_NL: U geen markeringen maken voor een externe virtuele tour!

en: You cannot create POIs on an external virtual tour!
nl_NL: U geen POI's maken tijdens een externe virtuele tour!

en: You cannot create Presentations on an external virtual tour!
nl_NL: U geen presentaties maken voor een externe virtuele tour!

en: You cannot create Rooms on an external virtual tour!
nl_NL: U geen kamers maken tijdens een externe virtuele tour!

en: You cannot manage Forms on an external virtual tour!
nl_NL: U formulieren niet beheren tijdens een externe virtuele tour!

en: You cannot manage Leads on an external virtual tour!
nl_NL: U leads niet beheren tijdens een externe virtuele tour!

en: You have %s remaining uploads!
nl_NL: Je hebt %s resterende uploads!

en: You have reached the maximum number of Markers allowed from your plan!
nl_NL: Je hebt het maximum aantal markers bereikt dat van je plan is toegestaan!

en: You have reached the maximum number of POIs allowed from your plan!
nl_NL: Je hebt het maximum aantal POI's bereikt dat van je plan is toegestaan!

en: You have reached the maximum number of Rooms allowed from your plan!
nl_NL: Je hebt het maximum aantal kamers bereikt dat is toegestaan vanuit je plan!

en: You have reached the maximum number of Virtual Tours allowed from your plan!
nl_NL: Je hebt het maximum aantal Virtual Tours bereikt dat vanuit je plan is toegestaan!

en: Your "%s" plan has expired!
nl_NL: Je "%s" plan is verlopen!

en: Your "%s" plan not allow to create Gallery!
nl_NL: Uw "%s" plan niet toestaan om Gallery te maken!

en: Your "%s" plan not allow to create Icons Library!
nl_NL: Uw "%s"-abonnement staat het niet toe om Icons Library te maken!

en: Your "%s" plan not allow to create Info Box!
nl_NL: Uw "%s" plan staat niet toe om Info Box te maken!

en: Your "%s" plan not allow to create Landing Pages!
nl_NL: Je "%s" plan staat het niet toe om landingspagina's te maken!

en: Your "%s" plan not allow to create Maps!
nl_NL: Uw "%s" plan staat niet toe om kaarten te maken!

en: Your "%s" plan not allow to create Presentations!
nl_NL: Uw "%s" plan staat niet toe om presentaties te maken!

en: Your "%s" plan not allow to create Showcases!
nl_NL: Uw "%s"-abonnement staat niet toe om showcases te maken!

en: Your "%s" plan not allow to manage Forms!
nl_NL: Uw "%s"-abonnement staat niet toe om formulieren te beheren!

en: Your "%s" plan not allow to manage Leads!
nl_NL: Uw "%s"-abonnement staat niet toe om leads te beheren!

en: Your "%s" plan not allow to view Statistics!
nl_NL: Uw "%s"-abonnement staat niet toe om statistieken te bekijken!

en: Your account has been made, please verify it by clicking the activation link that has been send to your email.
nl_NL: Uw account is gemaakt, controleer het door te klikken op de activeringslink die naar uw e-mail is verzonden.

en: Your browser does not support drag'n'drop file uploads.
nl_NL: Je browser ondersteund het verslepen van afbeeldingen niet.

en: Your own Logo
nl_NL: Uw eigen logo

en: Your virtual tour is now protected with a password, click UNPROTECT to remove it.
nl_NL: Uw virtuele tour is nu beveiligd met een wachtwoord, klik op UNPROTECT om het te verwijderen.

en: ZOOM IN
nl_NL: INZOOMEN

en: ZOOM OUT
nl_NL: UITZOOMEN

en: Zip / Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Zoom Level
nl_NL: Zoomniveau

en: Zoom to Point
nl_NL: Inzoomen Punt

en: activate to sort column ascending
nl_NL: activeren om kolom oplopend te sorteren

en: activate to sort column descending
nl_NL: activeren om kolom aflopend te sorteren

en: administrator
nl_NL: beheerder

en: allows you to blur parts of the panoramic image, such as faces and license plates
nl_NL: u delen van het panoramische beeld vervagen, zoals gezichten en kentekenplaten

en: allows you to load various versions of the same room and switch them in the viewer
nl_NL: u verschillende versies van dezelfde kamer laden en schakelen in de viewer

en: automatic presentation consists of looking around the room by rotating and moving on to the next one
nl_NL: automatische presentatie bestaat uit het kijken rond de kamer door te draaien en verder te gaan naar de volgende

en: awaiting connection ...
nl_NL: in afwachting van verbinding ...

en: background song during navigation of virtual tour
nl_NL: achtergrond lied tijdens de navigatie van virtuele tour

en: block room display until the protect form is filled
nl_NL: blokruimteweergave totdat het formulier te beveiligen is ingevuld

en: by
nl_NL: door

en: cancel current subscription
nl_NL: Huidig abonnement opzeggen

en: change plan
nl_NL: wijzigingsplan

en: changes the default style of the markers that allow you to navigate between rooms
nl_NL: wijzigt de standaardstijl van de markeringen waarmee u tussen ruimten navigeren

en: changes the default style of the pois that allow you to view contents on the virtual tour
nl_NL: wijzigt de standaardstijl van de pois waarmee u inhoud op de virtuele tour bekijken

en: check if your system can generate multi resolution panoramas (visible only to administrators)
nl_NL: controleren of uw systeem panorama's met meerdere resoluties kan genereren (alleen zichtbaar voor beheerders)

en: click on point to edit, drag to change position
nl_NL: klik op punt om te bewerken, sleep om positie te wijzigen

en: click to view / change
nl_NL: klik om te bekijken / wijzigen

en: connected
nl_NL: verbonden

en: connecting ...
nl_NL: Aansluiten...

en: connection closed
nl_NL: verbinding gesloten

en: customizable form visible in entire virtual tour by pressing a top left action icon
nl_NL: aanpasbare vorm zichtbaar in hele virtuele tour door op een actiepictogram linksboven te drukken

en: default plan assigned to new registered users
nl_NL: standaardplan toegewezen aan nieuwe geregistreerde gebruikers

en: delete
nl_NL: verwijderen

en: description of the information about the room contained in the block at the top left (blank to not display)
nl_NL: beschrijving van de informatie over de ruimte in het blok linksboven (leeg om niet weer te geven)

en: description of the protect form
nl_NL: beschrijving van het beschermingsformulier

en: description used as preview for share
nl_NL: beschrijving gebruikt als voorbeeld voor delen

en: drag images to change order
nl_NL: afbeeldingen slepen om de volgorde te wijzigen

en: drag view to change position
nl_NL: sleepweergave om positie te wijzigen

en: duplicated
nl_NL: Gedupliceerd

en: edit
nl_NL: bewerk

en: edit only virtual tours associated to them without add or delete contents
nl_NL: alleen virtuele rondleidingen bewerken die aan hen zijn gekoppeld zonder inhoud toe te voegen of te verwijderen

en: effects
nl_NL: Effecten

en: enable navigation with the forward and back arrows
nl_NL: navigatie inschakelen met de pijlen voor- en achterkant

en: enable navigation with voice commands
nl_NL: navigatie inschakelen met spraakopdrachten

en: enable payments (you need to initialize first)
nl_NL: betalingen inschakelen (u moet eerst initialiseren)

en: enable presentation in automatic mode
nl_NL: presentatie in de automatische modus inschakelen

en: enables change plan for users
nl_NL: maakt wijzigingsplan voor gebruikers mogelijk

en: enables registration form for users
nl_NL: maakt registratieformulier voor gebruikers mogelijk

en: enables vertical inclination
nl_NL: maakt verticale helling mogelijk

en: expires in %s days
nl_NL: verloopt binnen %s dagen

en: export
nl_NL: exporteer

en: force regenerate all mutli resolution panoramas
nl_NL: force regenereren alle mutliresolutie panorama's

en: function disabled
nl_NL: functie uitgeschakeld

en: go to next room
nl_NL: ga naar de volgende kamer

en: go to previous room
nl_NL: ga naar vorige kamer

en: hide features
nl_NL: functies verbergen

en: hold click and move the mouse to change the position
nl_NL: houd de muis ingedrukt en beweeg de muis om de positie te wijzigen

en: image displayed as background during initial loading and used as preview image for share
nl_NL: afbeelding weergegeven als achtergrond tijdens het eerste laden en gebruikt als voorbeeldafbeelding voor delen

en: image displayed on desktop at first load
nl_NL: afbeelding weergegeven op het bureaublad bij de eerste belasting

en: image displayed on mobile at first load
nl_NL: beeld dat bij de eerste belasting op de mobiele telefoon wordt weergegeven

en: indication of the north position of this room
nl_NL: indicatie van de noordelijke positie van deze ruimte

en: initial map zoom level (lower 1 - higher 20)
nl_NL: beginkaart zoomniveau (lager 1 - hoger 20)

en: initial position when you enter in this room
nl_NL: eerste positie wanneer u in deze kamer binnenkomt

en: initializing ...
nl_NL: Initialiseren...

en: input locked
nl_NL: invoer vergrendeld

en: invalid session
nl_NL: ongeldige sessie

en: items selected
nl_NL: objecten geselecteerd

en: link that will be displayed when the virtual tour opens (must be compatible for embedding)
nl_NL: koppeling die wordt weergegeven wanneer de virtuele tour wordt geopend (moet compatibel zijn voor insluiten)

en: logo displayed on top right
nl_NL: logo rechtsboven weergegeven

en: logo used to hide tripod on panorama image
nl_NL: logo dat wordt gebruikt om statief op panoramaafbeelding te verbergen

en: looking down
nl_NL: naar beneden kijken

en: looking left
nl_NL: naar links kijken

en: looking right
nl_NL: op zoek naar rechts

en: looking up
nl_NL: omhoog kijken

en: maintain the same direction with regard to north while navigate between rooms (you must set the north position in all rooms)
nl_NL: dezelfde richting te behouden ten opzichte van het noorden tijdens het navigeren tussen de kamers (u moet de noordelijke positie in alle kamers instellen)

en: manage only their virtual tours with restrictions based on plan associated to them
nl_NL: alleen hun virtuele tours beheren met beperkingen op basis van het plan dat aan hen is gekoppeld

en: manage users | create plans | manage virtual tours of all users
nl_NL: gebruikers beheren | plannen opstellen | virtuele rondleidingen van alle gebruikers beheren

en: mandatory variables in the mail text:
nl_NL: verplichte variabelen in de e-mailtekst:

en: markers
nl_NL: Markeringen

en: maximum horizontal inclination in degrees left (min 0 - max 180)
nl_NL: maximale horizontale helling in graden links (min 0 - max 180)

en: maximum horizontal inclination in degrees right (min 0 - max 180)
nl_NL: maximale horizontale helling in graden rechts (min 0 - max 180)

en: maximum vertical inclination in degrees down (min 0 - max 90)
nl_NL: maximale verticale helling in graden naar beneden (min 0 - max 90)

en: maximum vertical inclination in degrees up (min 0 - max 90)
nl_NL: maximale verticale helling in graden omhoog (min 0 - max 90)

en: maximum width in pixels of panoramic images. if they exceed this width the images will be resized. 0 to disable resize.
nl_NL: maximale breedte in pixels van panoramische afbeeldingen. als ze deze breedte overschrijden, worden de afbeeldingen verkleind. 0 om het formaat uit te schakelen.

en: modify payment details
nl_NL: betalingsgegevens wijzigen

en: month
nl_NL: maand

en: months
nl_NL: maanden

en: new category
nl_NL: nieuwe categorie

en: of
nl_NL: van

en: on your server
nl_NL: op uw server

en: open gallery
nl_NL: galerie openen

en: override transition settings for this room
nl_NL: overgangsinstellingen voor deze ruimte overschrijven

en: owner of the virtual tour
nl_NL: eigenaar van de virtuele tour

en: passcode to unlock the room
nl_NL: toegangscode om de kamer te ontgrendelen

en: pois
nl_NL: Pois

en: positions
nl_NL: Posities

en: send an email to new users to validate their account
nl_NL: stuur een e-mail naar nieuwe gebruikers om hun account te valideren

en: set only for free trial plan
nl_NL: alleen ingesteld voor gratis proefabonnement

en: sets the maximum pitch the viewer edge can be at, in degrees.
nl_NL: hiermee stelt u de maximale toonhoogte in waarop de rand van de kijker kan zijn, in graden.

en: sets the minimum pitch the viewer edge can be at, in degrees.
nl_NL: stelt de minimale toonhoogte in waarop de kijkersrand kan zijn, in graden.

en: sets the panorama’s horizontal angle of view, in degrees (min 0 - max 360)
nl_NL: stelt de horizontale beeldhoek van het panorama in graden (min 0 - max 360)

en: sets the panorama’s horizontal field of view (0 to keep default virtual tour setting)
nl_NL: hiermee stelt u het horizontale gezichtsveld van het panorama in (0 om de standaardinstelling voor virtuele rondleidingen te behouden)

en: sets the panorama’s starting horizontal field of view in degrees.
nl_NL: hiermee stelt u het horizontale weergavegebied van het panorama in graden in.

en: sets the panorama’s vertical angle of view, in degrees (min 0 - max 180)
nl_NL: stelt de verticale beeldhoek van het panorama in graden (min 0 - max 180)

en: show audio control in top left
nl_NL: audiobesturingselement linksboven weergeven

en: show device orientation menu item in top left
nl_NL: menu-item voor apparaatoriëntatie linksboven weergeven

en: show facebook messenger / whatsapp chat icon on bottom right
nl_NL: toon facebook messenger / whatsapp chat pictogram rechtsonder

en: show features
nl_NL: functies weergeven

en: show floorplan on top right
nl_NL: toon plattegrond rechtsboven

en: show fullscreen control in top right
nl_NL: volledig schermbeheer rechtsboven weergeven

en: show gallery icon on bottom left
nl_NL: Pictogram galerij weergeven linksonder

en: show help message
nl_NL: Help-bericht weergeven

en: show icons toggle menu item in top left
nl_NL: pictogrammen-schakelmenu-item linksboven weergeven

en: show info
nl_NL: informatie weergeven

en: show info icon on bottom left
nl_NL: infopictogram linksonder weergeven

en: show live session menu item in top left - force it with url param:
nl_NL: toon live sessie menu-item in linksboven - forceer het met url param:

en: show main form menu item in top left
nl_NL: hoofdformuliermenu-item linksboven weergeven

en: show map on top right
nl_NL: toon kaart rechtsboven

en: show meeting menu item in top left - force it with url param:
nl_NL: toon vergadering menu-item in de linkerboven - forceer het met url param:

en: show north compass on bottom right
nl_NL: toon noordkompas rechtsonder

en: show presentation menu item in top left
nl_NL: presentatiemenu-item linksboven weergeven

en: show room annotations box in top left
nl_NL: showruimte annotaties vak in linksboven

en: show room on list slider
nl_NL: toonruimte op de schuifregelaar van de lijst

en: show rooms's list menu on top left
nl_NL: lijstmenu van de kamers linksboven weergeven

en: show rooms's list slider on bottom center
nl_NL: lijstschuifregelaars van de kamers weergeven in het onderste midden

en: show share menu item in top left
nl_NL: menu-item delen linksboven weergeven

en: show title of virtual tour on top center
nl_NL: toon titel van virtuele tour op het bovenste centrum

en: show web vr menu item in top left
nl_NL: web vr-menu-item linksboven weergeven

en: shows the loading icon before loading rooms
nl_NL: toont het laadpictogram voor het laden van ruimten

en: specifies pitch of image horizon (for correcting non-leveled panoramas)
nl_NL: geeft toonhoogte van afbeeldingshorizon op (voor het corrigeren van panorama's op niet-genivelleerde)

en: specifies roll of image horizon (for correcting non-leveled panoramas)
nl_NL: geeft de roll van afbeeldingshorizon op (voor het corrigeren van panorama's zonder niveau)

en: splits the panorama image into multiple sectors and loads them in parallel to reduce loading times
nl_NL: splitst het panoramabeeld in meerdere sectoren en laadt deze parallel om laadtijden te verkorten

en: start the fly-in animation at the first entrance to the virtual tour
nl_NL: start de fly-in animatie bij de eerste ingang van de virtuele tour

en: start the virtual tour automatically on loading
nl_NL: start de virtuele tour automatisch bij het laden

en: the manual presentation consists in defining the order, changing the views of the rooms and add possible narrative text
nl_NL: de handmatige presentatie bestaat uit het definiëren van de volgorde, het veranderen van de weergaven van de kamers en voeg mogelijke narratieve tekst

en: the number of intervals between subscription billings
nl_NL: het aantal intervallen tussen abonnementsfacturen

en: time in milliseconds to wait before starting the autorotation
nl_NL: tijd in milliseconden om te wachten voordat u met de autorotatie begint

en: title of the information about the room contained in the block at the top left (blank to not display)
nl_NL: titel van de informatie over de ruimte in het blok linksboven (leeg om niet weer te geven)

en: title of the protect form
nl_NL: titel van het beschermingsformulier

en: to click
nl_NL: Bestanden neerzetten of klik hier om te uploaden

en: to go next room
nl_NL: om naar de volgende kamer te gaan

en: to go previous room
nl_NL: om naar de vorige kamer te gaan

en: to look around
nl_NL: om rond te kijken

en: to use external payment systems or other reasons (visible only with deactivated payments)
nl_NL: om externe betalingssystemen of andere redenen te gebruiken (alleen zichtbaar bij gedeactiveerde betalingen)

en: to zoom in/out
nl_NL: in- en uitzoomen

en: toggle floorplan
nl_NL: plattegrond in- en uitschakelen

en: toggle fullscreen
nl_NL: volledig scherm in- en uitschakelen

en: toggle list
nl_NL: lijst met toggle

en: toggle map
nl_NL: kaart in- en uitschakelen

en: toggle music
nl_NL: muziek in- en uitschakelen

en: transition animation effect
nl_NL: overgangsanimatie-effect

en: transition duration in milliseconds
nl_NL: overgangsduur in milliseconden

en: transition time before entering in this room in milliseconds
nl_NL: overgangstijd voordat u deze kamer binnenkomt in milliseconden

en: transition time before entering the next room in milliseconds
nl_NL: overgangstijd voordat u de volgende kamer in milliseconden betreedt

en: transition zoom level before entering in this room
nl_NL: overgangszoomniveau voordat u deze ruimte binnengaat

en: transition zoom level before entering the next room
nl_NL: overgangszoomniveau voordat u de volgende ruimte betreedt

en: unlimited
nl_NL: ongelimiteerd

en: use the mouse wheel or the controls to zoom
nl_NL: het muiswiel of de besturingselementen gebruiken om in te zoomen

en: uses the audio track embedded in the video
nl_NL: gebruikt de audiotrack die is ingesloten in de video

en: view
nl_NL: bekijk

en: when the point is clicked, the map is zoomed in on it
nl_NL: wanneer op het punt wordt geklikt, wordt de kaart erop ingezoomd

en: year
nl_NL: jaar
